Özel Kesimli Kartvizit

ozel-kesimli-kartvizit

Özel Kesimli Kartvizit

Görsel olarak fark yaratacak dokunuşlar, sıra dışı tasarımlar size puan kazandırır.

Bu Ürünü Paylaş

Açıklama

Baskı

Kartvizit iş dünyasında tanışmanın anahtarıdır. İz bırakmanın, akılda kalmanın yolu ise dikkat çekicilikten geçer. Görsel olarak fark yaratacak dokunuşlar, sıra dışı tasarımlar size puan kazandırır. Özel kesim kartvizit ilk tanışma anından itibaren akılda kalmayı, onlarca kartvizit arasında öne çıkmayı sağlar. Özel kesim kartvizit tasarımı, baskı ve kesimiyle dikkat çeker.

Özel kesim kartvizit baskı fiyatları, klasik kartvizit baskı fiyatlarına oranla biraz daha fazladır. Ancak yaratacağı etki ile aradaki farkı lehinize çevirir. Özel kesim kartvizit basımı fiyatları da baskının yapılacağı kağıda ve adet sayısına göre değişir. Kartvizit basımı özen isteyen bir iştir.  Matbaa teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip eden Serdalofset.com, özel kesim kartvizit baskısını uygun fiyata, kaliteli bir şekilde yapmanın en kolay yoludur. Online matbaa Serdalofset.com’da özel kesim kartvizit baskı ya da düz kesim standart kartvizit baskı siparişinizi bilgisayarın başından kalkmadan verebilirsiniz. Tasarımınızı Whatsapptan Gönderin, ödemenizi dilediğiniz banka hesabına yapın ve arkanıza yaslanın. Özel kesim kartvizitleriniz ücretsiz kargo hizmeti ile kapınıza kadar gönderilir.

Özel Kesim Kartvizit Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

– Kartvizit tasarımını yaptırmadan önce özel kesim kartvizit örneklerine göz atmak size fikir verir

– Kartvizitinizde logonuzun, iletişim bilgilerinizin, sosyal medya hesap bilgilerinizin  doğru ve eksiksiz olmasına dikkat edin.

– İsminizin sol üst köşede, unvanınızın ise hemen altında sade bir şekilde yer aldığına emin olun.

– Kartvizit tasarımının baskısının kaliteli olması için mutlaka  yüksek çözünürlüklü logo kullanın.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Özel Kesimli Kartvizit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir