Plastik PVC Kartvizit

plastik pvc kartvizit - Plastik PVC Kartvizit - kartvizit-sticker

Plastik PVC Kartvizit

Onlarca kartvizit arasında dikkat çekmenin, akılda kalmanın yolu da bu trendi takip etmekten geçiyor. Plastik kartvizit ya da diğer adıyla PVC kaplama kartvizit dikkat çekmek isteyenlerin ilk tercih ettiği çeşitlerden.

Bu Ürünü Paylaş

Açıklama

Plastik Kartvizit Hakkında

Kartvizit, profesyonel öz geçmişinizin özetidir. İlk karşılaşmalarda, ilişki ağı yaratmada önemli bir araç olan kartvizit, yılların eskitemediği pazarlama araçlarının başında gelir. Gelişen teknoloji birbirinden farklı kartvizit çeşitlerinin kurumsal hayata girmesini sağladı.

Baskı ve grafik tasarım teknolojisinin gelişimi kartvizit tasarımlarını da etkiledi. Yenilikçi, ezber bozan, kalıpların dışına taşan kartvizit tasarımları önem kazandı. Onlarca kartvizit arasında dikkat çekmenin, akılda kalmanın yolu da bu trendi takip etmekten geçiyor. Plastik kartvizit ya da diğer adıyla PVC kaplama kartvizit dikkat çekmek isteyenlerin ilk tercih ettiği çeşitlerden. Dayanıklılık ve estetik yanıyla öne çıkan plastik kartvizit örnekleri gün geçtikçe artıyor. Kağıt üzerine yapılan pvc kaplama yöntemi ile kartvizitler dış etkilere, neme karşı dirençli olması ile uzun süre saklama avantajı da sunuyor. Plastik kartvizit baskıda kalite ve uygun fiyat önemlidir. Online matbaa profesyonelliği ile hizmet veren serdalofset.com, kaliteli hizmete uygun fiyata, kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Yeni nesil matbaa Elbistanmatbaa’da plastik kartvizit baskı siparişini online olarak verebilirsiniz. Plastik kartvizit baskı fiyatları basılacak kartvizit adedine göre değişkenlik gösterir. Plastik kartvizit tasarımına ve kaç adet bastıracağınıza karar verdikten sonra serdalofset.com üzerinden whatsapp ile sipariş verebilirsiniz.

Plastik Kartvizit Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

– Kartvizit işletmenizin temsilcisi gibidir. Bu nedenle plastik kartvizitinizde telefon, adres, elektronik posta adresi, sosyal medya hesapları gibi iletişim bilgilerinizin yer aldığından emin olun.

– PVC kaplı kartvizit uzun süre kullanılabilir. Plastik kartvizitinizi etkin bir tasarım ile kalıcı hale getirin.

– Plastik kartvizitinizde sizi anlatan bir slogan kullanmanız akılda kalıcılığı artıracaktır.

– Plastik  kartvizit tasarımınızı  matbaa@elbistanmatbaa.com’a mail atıp, siparişinizi verebilirsiniz

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Plastik PVC Kartvizit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir