Dergi

web sitesi yeni - Dergi - kurumsal-urunler

Dergi

Fikir, edebiyat, bilim, okul, ister sektörel bir dergi yayınlıyor olun derginizin başarısı içerik, tasarım ve baskı kalitesinden geçer.

Bu Ürünü Paylaş

Açıklama

Dergi Basımı Hakkında

Dergi hedef kitlenize ulaşmak için tercih edebileceğiniz iletişim araçlarındandır. İster fikir, edebiyat, bilim, okul, ister sektörel bir dergi yayınlıyor olun derginizin başarısı içerik, tasarım ve baskı kalitesinden geçer. Dergi fikir yaymanın yanı sıra diğer reklam araçlarında olduğu gibi tanıtım amaçlı olarak da kullanılabilir. Dergi baskısında dikkat edilmesi gereken en temel nokta kaliteli içerik, kaliteli baskıdır. Özetle dergi basımı hazırlık aşamasından, dağıtıma özen isteyen bir iştir.

Özenle hazırlanan dergi bastırma aşamasına geldiğinde matbaa arayışı başlar. serdalofset.com, kaliteli, hızlı ve uygun fiyata hizmet verebilmek için en son matbaa tekniklerini kullanır. Dergi basım fiyatları tercih edilen kağıda ve baskı adedine göre değişir. Ürün özelliklerini danışman yardımıyla seçtikten sonra tasarımınızı göndererek ve ödemenizi yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Tarafımıza ulaşan siparişiniz en kısa sürede basılarak adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir. Siz de dergi basım siparişlerinizde Türkiye’nin en büyük online matbaası Elbistan Matbaa ile çalışın, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli dergilerinizi en kısa sürede elinize alın.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dergi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir